Dragon Ball Wars
Witam. Zapraszam do rejestracji i przeszukiwania naszego Forum oraz do Grania na serwerze DB Wars
Dragon Ball Wars
Witam. Zapraszam do rejestracji i przeszukiwania naszego Forum oraz do Grania na serwerze DB Wars
Dragon Ball Wars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Hmm... Help?!

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Kamashiii

Kamashiii


Liczba postów : 27
DBWars Points : 43
Join date : 12/02/2012
Age : 28
Skąd : Warszawa

Hmm... Help?! Empty
PisanieTemat: Hmm... Help?!   Hmm... Help?! EmptyWto Mar 20, 2012 5:48 am

Witajcie...
Piszę ten temat z powodu mojego dużego problemu. Jak zauważyliście od tamtego tygodnia wchodziłem na serwer tylko na chwile z powodu owego problemu który opiszę na dole.

Przez ostatni czas zaczął mi się pojawiać błąd sterownika, o to screen :
Hmm... Help?! Z0pgxq

Przez niego nie mogę oglądać zdjęć ,oglądać filmików ,grać i także wchodzić na serwer z powodu ,że od razu zacina się laptop i muszę resetnąć... I tu piszę do was ,czy ktoś miał taki problem ? A może słyszał o nim ?
Jeszcze dziś spróbuję Laptop przeczyścić i coś tam poczytać w necie.
Do serwisu nie będę oddawać ,bo zaraz zapłacę w chu* kasy ,a i tak po miesiącu zjebie się... :>

Proszę o pomoc i najmocniej przepraszam jeżeli kogoś uraziłem nie wchodząc na serwer.

Pozdrawiam ,Kamashii.
Powrót do góry Go down
Kamikaz
Admin
Kamikaz


Liczba postów : 43
DBWars Points : 72
Join date : 04/02/2012

Hmm... Help?! Empty
PisanieTemat: odp   Hmm... Help?! EmptyWto Mar 20, 2012 7:37 am

Moim zdaniem to wina sterowników karty graficznej. Ja także miałem podobno problem. Teraz też go mam, jeżeli włącze 2 clienty lub clienta i przeglądarke to wywala mi karte graficzną i tak muli jak bym nie miał Directa :/ Ja zawsze reinstalowałem system, dopóki nie dowiedziałem się co z tym nie tak. Teraz już wiem i jak reinstalne nie będe instalował sterowników :/
Powrót do góry Go down
https://db-wars.forumpl.net
 
Hmm... Help?!
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball Wars :: Server :: Pytania i pomoc-
Skocz do: