Dragon Ball Wars
Witam. Zapraszam do rejestracji i przeszukiwania naszego Forum oraz do Grania na serwerze DB Wars
Dragon Ball Wars
Witam. Zapraszam do rejestracji i przeszukiwania naszego Forum oraz do Grania na serwerze DB Wars
Dragon Ball Wars
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Problem z wbiciem do gry.

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Bboy Misiek




Liczba postów : 7
DBWars Points : 11
Join date : 11/02/2012

Problem z wbiciem do gry. Empty
PisanieTemat: Problem z wbiciem do gry.   Problem z wbiciem do gry. EmptyWto Lut 14, 2012 3:28 pm

Ostatnio od jakiegoś czasu mam pewien problem z wbiciem do gry. Gdy udaje mi się wbić, to po paru minutach mnie wywala i wyskakuje okienko, że server jest Off, ale jak patrze na stronce to status jest ON.
O co chodzi??
Powrót do góry Go down
Kamashiii

Kamashiii


Liczba postów : 27
DBWars Points : 43
Join date : 12/02/2012
Age : 28
Skąd : Warszawa

Problem z wbiciem do gry. Empty
PisanieTemat: Re: Problem z wbiciem do gry.   Problem z wbiciem do gry. EmptyWto Lut 14, 2012 7:12 pm

Myślę ,że mogą być wiele wyjaśnień twojego problemu.

Możliwe ,że jeżeli wywala Ciebie z serwera to może to być spowodowane lagiem na serwerze ,resetami serwera ,albo na twoim komputerze jest prowadzone skanowanie w Antyvirus'ie i po prostu masz obciążenie na komputerze.

Także może to być problem z clientem jeżeli używasz przerobionego lub po prostu inny client niź dostosowany na serwerze.

Ale jeżeli piszesz ,że pisze Ci Offline a na stronie Online to możliwe ,że po prostu jest opóźnienie na stronie i jeszcze pisze online. Patrz także od ilu minut jest online serwer.

No jeżeli to co napisałem powyżej nie wyjaśniają twojego problemu to napisz. Pomyślimy dalej.

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Bboy Misiek




Liczba postów : 7
DBWars Points : 11
Join date : 11/02/2012

Problem z wbiciem do gry. Empty
PisanieTemat: Re: Problem z wbiciem do gry.   Problem z wbiciem do gry. EmptySro Lut 15, 2012 4:14 pm

Lagów żadnych nie było, mówiłem o tym kamikazowi to on był normalnie na serwerze.
Clienta uzywam dostosowanego do tego serwera. Bo po co niby miałbym używać innych skoro na innych w niektórych itemach są inne (fałszywe) informacje?
A w tym czasie gdy wywalało to anty wir nie robił aktualizacji, a gdyby nawet robił to nie ma najmniejszych szans by obciążyć mój komp, ponieważ pod względem parametrów są w miarę dobre.
Powrót do góry Go down
Sopa2




Liczba postów : 6
DBWars Points : 6
Join date : 14/02/2012

Problem z wbiciem do gry. Empty
PisanieTemat: Re: Problem z wbiciem do gry.   Problem z wbiciem do gry. EmptyCzw Lut 16, 2012 9:46 pm

Jeżeli się to nie powtarza to temat zamknięty. Myślę, że jest to wina słabej stabilności Klienta - Mnie też wybijało.

Chyba można zamknąć...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Problem z wbiciem do gry. Empty
PisanieTemat: Re: Problem z wbiciem do gry.   Problem z wbiciem do gry. Empty

Powrót do góry Go down
 
Problem z wbiciem do gry.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» problem z zalozeniem konta

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Dragon Ball Wars :: Server :: Błędy bugi-
Skocz do: